Březen 2011

třicátého-třetí

30. března 2011 v 16:44 | Queen ♥ |  Diary
Né, nechci se vytahovat, že jsme měli od 10ti a ve škole byla pohoda (ikdyž, trošku byste závidět mohli ;D). Ani nechci machrovat, že ve škole máme španěly a kluka, co vypadá, že vypadl Benu C. z oka (joo, to můžete závidět hodně :D), ale chci oznámit, že teda na 100% já a francouzština kamarádky prostě NEBUDEME!

Včera v podvečer, jsem byla s kamarádkou na procházce (věřte, že louka kolem dálnice a následný hledání mostu, abysme se mohly vrátit zpátky dá člověku zabrat.) a při západu slunce jsme udělaly opravdu povedený fotky, takže..asi tak. :)

Jinak..při hoodně velkým štěstí se budu o prázdinách vyvalovat, na barcelonských plážích a popíjet mojito, jo..přiznávám, tenhle článek je hodně "vytahovací" :D

♥ ♥ ♥


rytmus. ;) ♥

28. března 2011 v 17:03 | Queen ♥ |  Diary
Zdravím dámy. ;)

Dnešní den byl zdá se, normální. :) Pocení u francouzštiny (promiňte paní profeserko, ale kdo si ty pravidla má proboha zapamatovat?! :D) ^^ a zkouška ze španělštiny, protože jsem "aktivní" děvče a chodim do kuzrů šj. Né, neplete se mi to a do testů ve škole nepíšu španělský slovíčka. :D..No, mlčím. Ostatní předměty byly vesměs o ničem a v případě to jako vždy zachraňovaly piškvorky, ve kterých jsem, díky pravidelnému dennímu cvičení, opravdu mistr. :) (jinak jsem vzorná studentka! ;D)

Jinak..pěvně doufám, že nejsem jediná, která se o SS zajímá jen kvůli Rytmusovi. ^^ Promiňte, ale nikdo jiný tam k obdivování není. Joo..minule to jistil Beník ♥, ale teď..no..škoda, škoda. :) Odeslala jsme přihlášku a tak doufáám, že se mi podaří na finále dostat, tak držte palce. :)

Joo a abych nezapomněla, jako správný bloger jsme vyplnila sedm, v mém případě to byly čtyři , ale tak..tady máte pár perliček z mého života. :)

→ Jsem závislá na botech. Jo, opravdu silně. :D Všechny moje peníze z brigády končí v pokladnách obuvnických firem. No...těch párů mám opravdu..hodně :)

→ Nejím vepřové. Prostě to těm malým růžovým čumáčkům nedokážu udělat. V dospělosti jsem odhodlaná se stát vegetariánkou.

→ Nosívala jsem ofinu. Jo, k mému hranatému obličeji to bylo opravdu "zlo". :)

→ Miluju vaření francouzkých jídel a španělských tapas. Když jsem doma sama, nakoupím si vše potřebné a při rytmech Óčka se pokouší vytvořit cosi z kuchařky a zároveň tomu dát vlastní originalitu pomocí nejrůznějšího koření a surovin, které tam vůbec nepatří. :)