Květen 2011

z u m b a.

17. května 2011 v 14:30 | Queen ♥ |  Diary
Včera jsem s mou Barunkou ničila tělo na zumbě. Sakra..pro takovýho lenocha a vyhejbače tělocvinku to byl opravdu záhul. Cítila jsem svaly o kterých ani netušim, že existujou a doma jsem únavou hodila akorát sprchu a padla do postele, ale bylo to skvělý, to joo. :) Navíc většina písniček byla od mého milovaného Enriqueho a poslední Waka waka. :) ...No..zítra se jdeme ničit zase. :D tentokrát na jumping, tak uvidíme, jestli zase budu mlít z posledního. :)

Tumblr_lk97e7x3ln1qg1d3so1_500_large

never say no to panda. ;D

11. května 2011 v 19:43 | Queen ♥ |  Diary
8 hodin matematik + 6 hodin ekonomiky + 4 fyziky + 4 chemie = týden na umření. Joo..jak bláhově jsme si všichni mysleli, že když jsou amturity, tak budeme mít pohodu. OMYL! Příští týden bude opravdu..jak to říct.."zvláštní", takže..pokuď neumřu či jinak neodpadnu, tak budu přidávat, ale...bože-tohle nemůžu přežít! :D
_______________________

Připadám si strašně "fracouzštinářská". K mé dokonalé, na webu se smějící jedničce přibyla její dvojková kamarádka a jak to těm dvou holkám sluší! ^^ Jo, jsem spokojená.
_______________________

To, že měním styl už pro stálé návštěvníky není novinka, ale dneska jsem si koupila pár triček a šátků, takže se blížím k mému vysněnému já. Pomalu, ale...já to zvládnu. ;)


http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4

Jedna reklama a celá 1.A byla v křečích od smíchu. Jo, je to trapný, ale ta hudbička a nasí*ající se panda nemá chybu! ;D


s milovanou. ^^

10. května 2011 v 16:49 | Queen ♥ |  Diary
Včerejší odpoledne jsem byla s mou drahou Torace . ♥ Prošly jsme město a z pokusů o umělecký fotky vzniklo pár úplně obyčejných, hold...neměly jsme fotící se den. :/ ..Z mých 7 cm podpatků jsem po 3 hodinách chození málem umírala a městské kostky byly fakt "žůůžo". Příště mě prosím varujte. ;D
_______________________

Jinaaak..chvilka napětí...hrobové tichoo...ááá..dostala jsem z francouzštiny za 1! Aaano, čtete dobře za 1. :D (teď bych prosila o velký potlesk!) Průměr mi trochu stoupl, takže hrozící 4 nejspíš bude zničena. :D Muhaha..:D


Lee ^^ ♥

6. května 2011 v 19:01 | Queen ♥ |  Others
Alexander McQueen.
Né, nedám sem miliokrát zkopírovaný životopis ani "zaručeně pravdivé" informace. Zajímá mě váš názor na něj. Myslím, že ikdyž měl pověst toho "bad", že to byl někdo, kdo si zaslouží náš obdiv. Ano, nepopírám, že měl své temné stránky, ale- kdo nemá?

Vemte to z té druhé stránky. Umělce a génia jako byl on už zřejmě nenajdeme. Neskutečný provokatér s vytříbeným vkusem a neopakovatelným stylem. Každý jeho model by mohlo být umělecké dílo. Šaty s takovou precizností a detailem nenajedeme. On jediný se nebál a šokoval. A to hodně, přiznávám. Ale opomeňme ty zmalované modelky a dostaneme ty nekrásnější šaty s nezaměnitelným duchem. Chcete provokovat? Chcete ukázat, že vy na to máte? Oblečte se do McQueenova a máte zaručenovat, že se o vás bude mluvit.

Perfektní střihy určené nejen těm vychrtlým a nezapomenutelná show s opravdu překvapivými kombinacemi. Takové byly jeho přehlídky. Vidět jí, znamenalo vstoupit do úplně jiného světa a nechat se unášet těmi uměleckými díly. A boty? Viděli jste snad někdy originálnější kousky? ..Ano, přiznávám..naprosto mě tenhle brit okouzlil.

A vy? Máte ho za sprostého blázna nebo za umělce tisíciletí? :)

..pojď a ukážu ti ráj.

4. května 2011 v 17:27 | Queen ♥ |  Say
Koukám na tu černou, lidmi zatracovanou propast, kam postupně mizí všichni moji přátelé a já odpočítávám poslední chvíle. Svět se změnil. Když se probudím, neslyším nádherné, nadějí plné zvuky ptáků a energii dávající paprsky Slunce mi nehřejí nohy lehce koukající z pod peřiny. Ráno mě nevítá teplá káva a cukrem provoněný koblížek. Všude je bída a hlad. Vím, žádná válka není bez obětí, ale tahle je nejhorší. Nebojuje se o území, moc ani o peníze, lidé se zabíjejí kvůli vodě. Stačilo pár úniků jaderného odpadu a té životadárné tekutiny je málo. Zatraceně málo.

20080708075419

Sedám si a těžké, vším poznamenané nohy nechávám volně se pohybovat ve větru a upírám pohled na tu, zdá se nekonečně hlubokou trhlinu v zemi. V hlavě mám pouze vzpomínky. Víc mi nezbylo. Dům, fotky i nejbližší mi vzali. Zbyla jsem tu jen já a on. Ten malý psík ve mně budí krásné, v tomto momentě silně sebemrskačské chvíle, kdy jsem byla šťastná. Pamatuji si na první "pac" i jakou neskrývanou radost jsem prožívala, když jsem bosky, popoháněná letním větrem běhala na louce plné květin a čerstvý vzduch mi vnikal do plic. Zvláštní, jak mi úplně obyčejné zážitky připadají jako něco, za co stojí zemřít. Obětovala bych poslední korunu, poslední kapku vody za to, aby se vrátil čas a já šustila pytlíkem a viděla ty skutečně oddané, krutým světem nepoznamenané oči upínající se jen a jen na tu suchou a levnou věc jako je piškot.

Tumblr_lkebatnfdv1qdi817o1_500_large

Zvedám se. Vychutnávám si oranžový východ Slunce s temnou příchutí zoufalství a mlhu jež připomíná tisíce spadlých andělů rozmístěných i v té nejmenší skulince, stoupající vzhůru za svobodou, toužící po odpuštění a čistém štítě bez prohřešků tohoto Světa. S třesoucíma rukama pozvedám talisman houpající se na krku. Se slzama v očích tiše špitnu jedinému stvoření, které mi zbylo: "Tak jsme došli nakonec našeho příběhu." Jeho korálkové, do duše promlouvající oči ve mně vzbuzují pocit, že mi rozumí. Svým čumáčkem se zavrtává ještě víc pod moji špinavou, boji zničenou bundu. Naposledy pohlédnu k nebesům, pomalu, s neklidně bušícím srdcem zavírám oči a s nějvěrnější přítelem v náruči natahuji nohu na poslední krok.
Čeká mě má cesta do neznáma...

S láskou Queen ♥

..a všichni pozdravili sníh.

3. května 2011 v 17:14 | Queen ♥ |  Diary
Ne nedělám si srandu a ano..sněží. Dopolední vyučuvání přerušil výkřik spolužáka "TY KRÁVO SNĚŽÍ" a pozbytek dne už jen každý smutně koukal z okna a při představě, že jsme ještě v neděli byli v šortkách a tričku nás "bodlo u srdce". Bylo evidentně dost naivní myslet si, že zima skončila. No co..tak si zpátky vemem kabáty a budem se tvářit strašně jarně. ;)

wingardium leviosa

2. května 2011 v 16:16 | Queen ♥ |  Diary
Neobyčejné nedělní odpoledne s magickou příchutí. :) S kamarádkou jsme využily nádherného počasí a vyrazily s foťákem a stativem dělat "kouzla". Kvůli větru to bylo trošku složitější, nicméně fotky, se myslím, docela zdařily. Co vy? Jak jste prožili májovou neděli? Jinak...

..uschla jsem. ;)